Poniedziałek, 20.08.2018, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Jest pre-umowa na rewitalizację

  • 8.02.2018, 14:46 (aktualizacja 08.02.2018 14:54)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Jest pre-umowa na rewitalizację
Rewitalizacja już pewna. Dziś w urzędzie miejskim prezydent Starachowic podpisał z marszałkiem województwa Adamem Jarubasem pre-umowę na projekt „Rewitalizacja - lepsze życie w Starachowicach”. Całkowita wartość inwestycji to ponad 37 mln zł. Planowana dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego wyniesie prawie 23 mln zł.

W projekcie zaplanowano 7 zadań. Wśród nich znajdują się: rewitalizacja zalewu Lubianka, zagospodarowanie północnej linii brzegowej zalewu Pasternik, reorganizacja przestrzeni publicznej Starachowic Dolnych, modernizacja SCK, prace na osiedlu Wzgórze, zagospodarowanie Parku Miejskiego oraz przebudowa Pałacyku.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe