Piątek, 16.11.2018, imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Oferta na ferie w Starachowicach

  • 12.02.2018, 13:22 (aktualizacja 13.02.2018 14:04)
Oferta na ferie w Starachowicach
Dziś rozpoczęły się ferie. W wolnym od nauki czasie warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez starachowickie placówki kultury. Na bezpłatne zajęcia zapraszają Starachowickie Centrum Kultury, Spółdzielczy Dom Kultury, Klub „Wanacja” oraz biblioteki.

Uczniowie ze Starachowic rozpoczęli dziś dwutygodniowe ferie. Miejskie placówki kultury przygotowały na ten czas ciekawy wachlarz bezpłatnych propozycji i zachęcają do korzystania. Starachowickie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku od 6 lat, na zajęcia prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00. W ofercie m.in. warsztaty kulinarne w pizzerii oraz spotkania z folklorem, tańcem, muzyką i teatrem.

 

Spółdzielczy Dom Kultury proponuje m.in. przestawienie teatralne „Żółta ciżemka” oraz warsztaty produkcji biżuterii z tkanin. Ponadto ruch na świeżym powietrzu oraz zajęcia plastyczne, wokalne i sportowe. Placówka czeka na uczniów od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00.

 

Biblioteki dziecięce „Plastuś” i „Nad Skałą” zapraszają małych czytelników na cztery spotkania z literaturą i sztuką w dwie kolejne środy i piątki. Początek każdego z nich o godz.13.00.

 

W Klubie Spółdzielczym „Wanacja” jutro karnawałowy bal. A w kolejnych dniach m.in. warsztaty kulinarne, szkółka tańca, spotkanie ze służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, konkurs „Mam talent”. Planowany jest także kulig i ognisko. Opiekunowie czekają na dzieci od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 13.45.

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe