Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Zespół „Czerwony Tulipan” wystąpił na jubileuszu Odlewni Polskich

Zespół „Czerwony Tulipan” wystąpił na jubileuszu Odlewni Polskich
Odlewnie Polskie S.A. rozpoczęły świętowanie 25 - lecia istnienia. Pierwsza jubileuszowa impreza odbyła się w lokalu „Patio”. Koncert, zgodnie z założeniami kierownictwa firmy, promował lokalnych artystów. Gwiazdą wieczoru był zespół „Czerwony Tulipan”, autor hitu „Jedyne, co mam to złudzenia”.

Koncertem w restauracji „Patio” Odlewnie Polskie S.A. rozpoczęły cykl wydarzeń artystycznych pod hasłem „Tygielek z kulturą”, w ramach świętowania 25 - lecia istnienia firmy.

 

Koncert nastawiony był na promowanie lokalnych artystów. Wystąpił starachowiczanin Tomasz Kordeusz, wykonawca głównie poezji śpiewanej, który także przygotował i prowadził całą imprezę. Towarzyszył mu warszawski bard, poeta i tłumacz Antoni Muracki. Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach reprezentował nastoletni Mikołaj Dyka, utalentowany piosenkarz i skrzypek, z akompaniamentem instruktora Piotra Mrózka.

 

Gwiazdą wieczoru była grupa „Czerwony Tulipan”. Jednym z ich najbardziej rozpoznawalnych utworów jest piosenka „Jedyne co mam, to złudzenia”. Starachowicka publiczność miała także okazję usłyszeć inne utwory.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe