Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Silna reprezentacja ZSZ nr 2 w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej

  • 12.03.2018, 11:52 (aktualizacja 12.03.2018 15:18)
Silna reprezentacja ZSZ nr 2 w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej
Aż 11 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach zakwalifikowało się do etapu okręgowego Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej. Placówka była organizatorem tych zmagań. Uczestnicy rozwiązywali test złożony z 25 pytań.

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach był gospodarzem eliminacji okręgowych Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej. Uczestnikami turnieju była wyjątkowo mocna reprezentacja naszej placówki oraz młodzież ze Skarżyska i Ostrowca.

 

W otwarciu eliminacji uczestniczyła Monika Nowak, członkini zarządu powiatu starachowickiego oraz przedstawiciele firmy Silvan Logistics, która sprawuje patronat nad klasami o profilach technik spedytor i technik logistyk w ZSZ nr 2.

 

Jak podkreśla dyrektor Grażyna Małecka spedytor i logistyk to zawody z przyszłością.

 

Uczestnicy olimpijskich eliminacji zmagali się z testem wielokrotnego wyboru złożonym z 25 pytań. Prace sprawdza zewnętrzna komisja, dlatego na wyniki trzeba będzie jeszcze poczekać.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe