Środa, 25.04.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Wygraj zaproszenia na koncert Krzysztofa Daukszewicza

Wygraj zaproszenia na koncert Krzysztofa Daukszewicza
Przed nami drugi koncert organizowany w ramach obchodów jubileuszu 25-lecia Odlewni Polskich. W piątek 20 kwietnia w Starachowicach wstąpi Krzysztof Daukszewicz. Występ artysty poprzedzą prezentacje Tomasza Kordeusza i Antoniego Murackiego.

Nabierają tempa obchody 25-lecia Odlewni Polskich. W planach organizatorów znalazły się 4 koncerty, festyn, uroczysta gala, a także międzynarodowy zjazd odlewników. Cykl wydarzeń ma szczególnie upamiętnić dzień 14 czerwca 1993 roku, kiedy spółka rozpoczęła działalność. Wtedy nazywała się EXBUD-Odlewnia Żeliwa i zatrudniała ponad 650 osób, a odlewy wykonywane były w 3 wydziałach odlewniczych. Jako pierwszy w cyklu „Tygielek z Kulturą” wystąpił zespół Czerwony Tulipan. Teraz przyszedł czas na drugie spotkanie, którego gwiazdą będzie Krzysztof Daukszewicz. Ponadto w restauracji Patio w piątek 20 kwietnia o godzinie 18.00 zaprezentują się Tomasz Kordeusz, Antoni Muracki oraz debiutująca Małgorzata Gąś. Na koncert wstęp z zaproszeniami. My mamy dla Państwa 4 wejściówki na to wydarzenie.

Aby je wygrać należy na adres kontakt@tv.starachowice wysłać do poniedziałku 16 kwietnia maila o tytule ODLEWNIE POLSKIE. W treści prosimy o podanie swojego, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zaproszenia trafią do osób, które napiszą do nas jako 2, 4, 8 i 10. Zapraszamy.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe