Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Termomodernizacja w pełni

Termomodernizacja w pełni
Pełną para prowadzone są prace termomodernizacyjne na terenie placówek użyteczności publicznej w Starachowicach. Maj jest ostatnim miesiącem, kiedy roboty realizowane są na pracujących obiektach. Po opuszczeniu murów szkół i przedszkoli przez uczniów i pedagogów w czerwcu ich zakres ma się jeszcze rozszerzyć.

Nabiera tempa trzeci etap termomodernizacji starachowickich budynków użyteczności publicznej. W jego ramach gruntowne docieplenia zostaną zrealizowane w 6 placówkach oświatowych oraz 5 gminnych budynkach socjalnych. Wśród nich są przedszkola Miejskie nr 2 i 11. Pierwsza z placówek szczyci się mianem najstarszego przedszkola w mieście. Jego budynek powstał w 1952 roku, więc remont jest tu bardzo potrzebny.

 

Koszt prac realizowanych na terenie Przedszkola Miejskiego nr 2 przy ul. Oświatowej to 1 mln 89 tys. zł. Ich zakres jest bardzo szeroki.

 

Na terenie Przedszkola Miejskiego nr 11 przy ul. Górnej prace termomodernizacyjne pochłoną 1 mln 262 tys. zł. Ich głównym elementem jest docieplenie i izolacja fundamentów.

 

Prace termomodernizacyjne na obu obiektach realizuje Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe