Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Tragiczny finał policyjnego pościgu

Tragiczny finał policyjnego pościgu
Tragicznie zakończył się policyjny pościg za 48-letnim mieszkańcem Starachowic, który miał kierować samochodem w stanie nietrzeźwości. Takie domniemanie zostało zgłoszone na policję. Stróże prawa próbowali zatrzymać mężczyznę, ten jednak nie stosował się do sygnałów dźwiękowych ani świetlnych. W ciągu około 20 minutowej ucieczki mężczyzna wyjechał poza granice Starachowic, tam uderzył w znak drogowy, następnie wpadł do rowu i dachował. Mimo szybko udzielonej pomocy kierowca wypadku nie przeżył. Sekcja zwłok wykaże czy był nietrzeźwy, na pewno jednak nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór. Około 21.20 funkcjonariusze policji zostali zawiadomieni przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego o prawdopodobnie nietrzeźwym kierowcy, który porusza się po ulicy Wojska Polskiego.

 

Uciekający przed stróżami prawa mężczyzna złamał szereg przepisów i popełnił wiele wykroczeń. Kierowca zmierzał w stronę ulicy Radomskiej, a następnie Tychowa.

 

Mężczyzna na skrzyżowaniu w Tychowie Starym nie zatrzymał się przed znakiem STOP i skierował się w stronę Tychowa Nowego. Tam doszło do wypadku. Starachowiczanin zmarł po dwugodzinnej akcji ratunkowej w szpitalu.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe