Niedziela, 16.12.2018, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

40 lat Towarzystwa Przyjaciół Starachowic

  • 1.10.2018, 13:54 (aktualizacja 01.10.2018 13:57)
40 lat Towarzystwa Przyjaciół Starachowic
Uroczystym „Wieczorem Starachowickim” Towarzystwo Przyjaciół Starachowic upamiętniło swój jubileusz. Organizacja działa na rzecz kultywowania i popularyzacji dziejów miasta już 40 lat. Swoje urodziny świętowała w Spółdzielczym Domu Kultury.

Wspomnieniowa prezentacja, nadanie Honorowych Wyróżnień oraz wiele życzeń i gratulacji złożyły się na jubileusz 40-lecia Towarzystwa Przyjaciół Starachowic. Wraz z działaczami stowarzyszenia w Spółdzielczym Domu Kultury spotkali się jego sympatycy, przyjaciele oraz przedstawiciele lokalnych władz, instytucji i organizacji. Zebranych powitał prezes organizacji Adam Brzeziński. Następnie zaprezentowano multimedialny pokaz archiwalnych fotografii kart historii Towarzystwa. Z okazji jubileuszu przyznano wyróżnienia. Karty honorowego członkostwa trafiły do Marka Materka, Edwarda Płusy oraz nieobecnego Aleksandra Pawelca. Tytułem honorowego prezesa Towarzystwa Przyjaciół Starachowic wyróżnić Józefa Kowalskiego.

 

Muzycznym prezentem dla członków stowarzyszenia były prezentacje Julii Dudek oraz Teatru Muzycznego nad Kamienną „Starachowianie”.

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe