Wtorek, 16.10.2018, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

[ANKIETA] Wybierz swojego prezydenta!

  • 2.10.2018, 11:48 (aktualizacja 05.10.2018 14:48)
[ANKIETA] Wybierz swojego prezydenta!
Za ponad 2 tygodnie wybory samorządowe. Od naszych głosów oddanych w niedzielę 21 października zależeć będzie przyszłość naszego miasta. Zapraszamy Państwa do udziału w ankiecie opublikowanej poniżej, która jeszcze przed wyborami zobrazuje poparcie społeczne kandydatów ubiegających się o objęcie władzy w mieście.

O funkcję prezydenta Starachowic walczy 3 kandydatów. Pierwszym z nich jest reprezentujący Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem Paweł Lewkowicz. O nasze głosy walczy także ubiegający się o reelekcję obecny prezydent Starachowic Marek Materek, który startuje z własnego komitetu wyborczego. Trzecim pretendentem do objęcia funkcji prezydenta Starachowic jest reprezentant Komitetu Wyborczego „Razem dla Mieszkańców” - Porozumienie Sebastian Szwajnoch. Zachęcamy do oddawania głosów na Państwa faworytów w ankiecie poniżej. Będzie to możliwe do piątku 5 października do godziny 14.00. Wyniki ankiety zaprezentujemy tego samego dnia. Kto zwycięży? Zależy od Was.

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 5.10.2018, 07:45
Miasto tonie w brudach, zniszczona zieleń, powygryzane żywopłoty, marnowane pieniądze na głupoty, kolesiostwo ten prezydent z poza Starachowic nie radzi sobie funkcja go przerasta.
A...
A... 3.10.2018, 23:27
A ja uważam ze obeny prezydent duzo zrobil i mam nadzieje ze bedzie to kontynuował. Wiele sie zmienilo. Panie Prezydencie moj glos jest dla Pana. A co do przedmowcow. Moze nie ma stadionu ale wierze ze bedzie obecnie jest na ukonczeniu boisko wielofunkcyjne na terenie mosir. Zreszta wieke rzeczy zostalo zrobionych i nasze miasto ożyło. Sa fajne imprezy miejskie, nowe drogi, szkoly i przedszkola sa remontowane. Za chwile bedzie Lubianka. Na park tez przyjdzie czas. Ja trzymam kciuki i mam nadzieje ze tak zostanie.
Me
Me 5.10.2018, 10:07
Też uważam że zrobił bardzo dużo.
J
J 4.10.2018, 08:40
Ty chyba miasta pomyliłeś
Roni
Roni 3.10.2018, 23:12
Sebastian Szwajnoch, a nie obiecanki, cacanki jaka malowane Materka :)
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.10.2018, 19:31
A kim on jest?
Starachowice obserwator
Starachowice obserwator 4.10.2018, 19:52
Mieszkaniec. Ty nikogo nie znasz!!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.10.2018, 10:08
Nie mam pojęcia kim jest człowiek !
Mieszkaniec TST
Mieszkaniec TST 3.10.2018, 20:02
Panie Lewkowicz na Pana czekaliśmy na Pana mnóstwo ludzi zagłosuje! Odwagi i siły życzymy przegonić to dziadostwo czas najwyższy!!!
Izunia
Izunia 3.10.2018, 18:47
Stawiam na Pana Pawła Lewkowicza!😍
Agnieszka W.
Agnieszka W. 3.10.2018, 18:39
Nikt nie przeszkadzał Panu Markowi Materkowi. Całą czteroletnią kadencję miał wolną rękę. Jak dobrze pamiętam podczas zeszłych wyborów obiecywał nowy stadion, odnowę parku miejskiego wraz z muszlą koncertową, poprawę kondycji finansowej spółek miejskich, miał zakończyć kolesiostwo w Urzędach i podległych jednostkach, wybudować obwodnicę dla Specjalnej Strefy Ekonomicznej. I co? Pobawił się w Prezydenta, lansował we wszystkich dostępnych mediach, opowiadał o nieprawdopodobnych wizjach, wyimaginowanych działaniach na rzecz miasta, a za co? A za nasze podatki. Żadna obiecanka nie została spełniona. Kolesiostwo? To Pan Materek dopiero pokazał co oznacza to słowo. Myślę, że mieszkańcy Starachowic też dostrzegli, że popełniliśmy cztery lata temu duży błąd. o mały włos przyczynilibyśmy się do upadku tego pięknego miasta. Nie popełniajmy kolejny raz tego samego błędu.
Twoja drużyna
Twoja drużyna 3.10.2018, 17:24
Paweł Paweł Paweł!!! Jesteśmy z Tobą. Nie daj się Materkowym. Ludzie pamiętają.
Kate
Kate 3.10.2018, 15:14
Miało nie być projekcji za materia i co sekretarka jest protegowana i nie chciała mnie zapisać do Prezydenta Materna i co zrobione coś jest w sprawie MZK nic
lokalny patriota
lokalny patriota 3.10.2018, 13:26
Paweł Lewkowicz to człowiek z miasta starachowice . Jemu zależy na naszym mieście
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.10.2018, 19:32
Mieszkam tu całe życie a nie znam człowieka
Mieszkanka
Mieszkanka 3.10.2018, 13:05
Materek nie wygra ani w pierwszej ani w drugiej turze. Mieszkańcy Starachowic to nie idioci i widzą, że cztery lata karmił ich obietnicami i kłamstwami. Zniszczył i zabrudził to miasto! Czas poprosić, żeby wrócił do domu!!! Niech sobie w Skarżysku czy w Suchedniowie robi dalej to dziadostwo. W Starachowicach CZAS NA ZMIANĘ. STAWIAM NA PAWŁA LEWKOWICZA X
Exodus
Exodus 3.10.2018, 12:33
Niestety prawdopodobnie Materek wygra w I turze, bo dwie największe partie w tym kraju nie mają nawet tyle "cojones" żeby wystawić kandydata w naszym coraz szybciej wyludniającym się mieście. W związku z tym dalej będzie jak było. Perspektywa pracy w montowni za marne pieniądze nie zatrzyma tu młodych ludzi. Kiedy nie będą rodzić się dzieci i wymrą już ci wszyscy seniorzy, o których tak dba obecny prezydent, populacja Starachowic spadnie pewnie poniżej 40000. Warto zapamiętać to olewactwo PiS-owi i Platformie i podziękować przy najbliższych wyborach parlamentarnych.
realistka
realistka 3.10.2018, 11:17
Materek chce wygrać pijarem, nie tędy droga, ludzie mają oczy i widzą co jest w realu. Miasto zapuszczone, o nic się nie dba, ale na facebooku normalnie drugi Dubaj !!!
jola
jola 3.10.2018, 11:03
pan Materek skąd on jest Suchedniów- STARACHOWICE , może Nowy York nic nie zrobił dla naszego miasta a ludzie próbują mieć do niego szacun . Powiedzcie co zrobił?????????????????
Piotr
Piotr 3.10.2018, 10:51
Moim kandydatem jest Paweł Lewkowicz. Wspaniały, pracowity i prawdomówny!!!
Edi
Edi 2.10.2018, 21:13
Dla mnie jedyny kandydat to M.Materek.Nie przeszkadzać niech dalej realizuje swoje plany dla miasta
MC