Niedziela, 16.12.2018, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Ślubowali pierwszoklasiści z „Maja”

  • 3.10.2018, 14:10 (aktualizacja 04.10.2018 16:41)
Ślubowali pierwszoklasiści z „Maja”
Społeczność Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach uroczyście przyjęła do swojego grona nowych uczniów. Młodzież wzięła udział w tradycyjnej ceremonii ślubowania na szkolny sztandar. W tej wyjątkowej chwili towarzyszyło im grono nauczycielskie i starsi koledzy.

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach przyjął do swojej społeczności kolejny rocznik uczniów klas pierwszych. Liczy on 183 osób, które będą się uczyć w 6 klasach. W uroczystości wzięli udział dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice oraz goście, wśród których znalazła się m.in. członek zarządu powiatu starachowickiego Monika Nowak.


 

Po uroczystym ślubowaniu z okolicznościowym przemówieniem do pierwszoklasistów zwróciła się dyrektor szkoły Grażyna Małecka. Przypominała długoletnie tradycje i osiągnięcia placówki, którą kieruje.


 

Do zaczynającej swoją przygodę z nauką w szkole średniej młodzieży, zwróciła się także reprezentująca Zarząd Powiatu Starachowickiego Monika Nowak.


 

Uroczystość zakończył bogaty program artystyczny w wykonaniu uczniów z ZSZ nr 2. Młodzież zaprezentowała zarówno swoje umiejętności instrumentalno-wokalne, jak i taneczne. Nie zabrakło także elementów humorystycznych i prezentacji z przymrużeniem oka.


 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe