100 - lecie Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Starachowicach
W Urzędzie Miejskim w Starachowice odbyła się jubileuszowa sesja z okazji 100-lecia działalności Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.
20.05.2026 19:00