Spotkanie osób z niepełnosprawnościami z miejskim przewoźnikiem
Na terenie bazy MZK w Starachowicach odbyło się spotkanie osób z niepełnosprawnościami. W dyskusji uczestniczyli kierowcy miejskiego przewoźnika oraz pasażerowie, którzy zmagają się z różnymi dysfunkcjami.
31.05.2023 17:24