Gmina stara się o dofinansowanie połączenia Szkolnej z Batalionów Chłopskich
Władze miasta mają pomysł na odciążenie zakorkowanej ulicy Radomskiej przez budowę równoległego do niej łącznika. Połączy on Szkolną z Batalionów Chłopskich, dzięki czemu ułatwi także dojazd do szpitala. Inwestycja oszacowana na 4 mln zł dojdzie od skutku, jeśli gmina uzyska pomoc z zewnątrz.
06.03.2017 14:24