50 mln zł od rządu na drogi w powiecie starachowickim

  • 28.03.2022, 16:05
  • Iwona Bryła
2022-03-28pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dzięki najnowszej transzy pomocowej z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg będzie możliwy szereg inwestycji drogowych na terenie powiatu starachowickiego. M. in. w Starachowicach Zachodnich powstanie wiadukt nad torami kolejowymi.

O dużych rządowych pieniądzach na drogownictwo była mowa na plenerowej konferencji prasowej z udziałem przewodniczącego PiS w województwie świętokrzyskim posła Krzysztofa Lipca, wojewody Zbigniewa Koniusza oraz samorządowców z powiatu starachowickiego. Poseł podkreślił, że z ponad 150 mln zł przyznanych dla naszego województwa blisko 1/3 przypada na teren powiatu starachowickiego. Inwestycje będą też prowadzone w gminach Mirzec i Pawłow.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe