80 tys. zł od strefy dla Staru Starachowice

  • 12.04.2022, 15:50
  • Iwona Bryła
2022-04-13ssedlastaru.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” podpisała nową umowę sponsorską z klubem piłkarskim Star Starachowice. Na jej podstawie drużyna dostanie 80 tys. zł. Wsparcie jest reakcją na dobrą piłkę, którą od dłuższego czasu serwują nam zielono - czarni.

Jak uzasadnia prezes starachowickiej strefy Marcin Perz to nagroda za dobrą grę, którą ekipa zielono - czarnych od dłuższego czasu cieszy kibiców. W efekcie Star Starachowice zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Hummel IV ligi i jeśli utrzyma ten stan do końca aktualnego wiosennego sezonu, awansuje do III ligi.

Prezes Staru Starachowice Mirosław Świrta przypomniał, że zmiany w klubie zaczęły się od czerwcu ubiegłego roku. Założono wówczas, że strategią ma być coraz ambitniejsza gra i dążenie do zwycięstwa w każdym meczu.

Na uroczystym podpisaniu umowy finansowej między strefą i klubem był obecny przewodniczący PiS w województwie świętokrzyskim poseł Krzysztof Lipiec, któremu dziękowano za skuteczne zainteresowanie się losem starachowickiego futbolu i przekazano pamiątkową koszulkę. Z kolei parlamentarzysta z zadowoleniem ocenił pracę osób, którym leży na sercu dobro naszego klubu.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe