Strzelnica „Świt” oferuje naukę strzelania

  • 20.04.2022, 11:32
  • Iwona Bryła
2022-04-20strzelnica.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Strzelnica „Świt"Centrum Strzelectwa Sportowego w Starachowicach, po ostatniej modernizacji, dysponuje warunkami na miarę jednego z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. I zachęca, by z tego korzystać ucząc się sztuki posługiwania bronią od podstaw lub doskonaląc już posiadane umiejętności.

Prezes „Świtu” Karol Kopeć informuje, że na kursy zgłaszają się zarówno osoby indywidualne, jak i zorganizowane grupy, czy rodziny. Instruktorzy są w stanie zająć się każdym chętnym, nawet tym zaczynającym od podstaw. Jak się okazuje nawet tu dotarł światowy kryzys gospodarczy. W związku z dużymi podwyżkami cen metali używanych do produkcji amunicji, jest ona coraz droższa. Póki co nie jest to jednak poważna przeszkoda w funkcjonowaniu starachowickiej strzelnicy. „Świt” planuje wziąć udział w projekcie Ministerstwa Sportu i Turystyki dotyczącym upowszechniania strzelectwa sportowego wśród osób, które ukończyły 18 lat.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe