Festiwal muzyki ludowej w Marcinkowie

  • 26.08.2016, 15:04 (aktualizacja 26.08.2016, 15:12)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Festiwal muzyki ludowej w Marcinkowie
Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Marcinkowianie” i Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku po raz kolejny wychodzą z inicjatywą skierowaną do miłośników twórczości ludowej. W przyszłą sobotę 3 września odbędą się V Marcinkowskie Spotkania z Folklorem. W programie występy ponad 20 zespołów i solistów z regionu świętokrzyskiego oraz wieczór rozrywkowy. Początek imprezy o godz 13.00.

Przed nami 5-ta edycja Marcinkowskich Spotkań z Folklorem. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Marcinkowanie” oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku. Do udziału w festiwalu zgłosiły się zespoły taneczno- wokalne oraz soliści z powiatu starachowickiego i innych regionów ziemi świętokrzyskiej.

 

Marcinkowski przegląd to spotkanie ludzi, którzy folklorem zajmują się z zamiłowania.

 

Impreza odbędzie się 3 września na placu przy Wiejskim Domu Kultury w Marcinkowie. Początek o godz. 13.00. W programie oprócz występów folklorystycznych znajdzie się także prezentacja rękodzieła ludowego, blok rozrywek dla dzieci, konkurs organizowany przez KRUS oraz wieczór taneczno - muzyczny.    

loadingŁaduję odtwarzacz...
 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe