Skrzyżowanie ulicy Oświatowej z ul. Partyzantów będzie zamknięte. Zmiany w kursowaniu autobusów

  • 21.04.2022, 18:01
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Skrzyżowanie ulicy Oświatowej z ul. Partyzantów będzie zamknięte. Zmiany…

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Starachowicach – Komunikacja Miejska informuje, że od dnia 26 kwietnia 2022r. w związku z przebudową i całkowitym zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ulicy Oświatowej z ul. Partyzantów nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów.

Objazd na liniach wykonywany będzie ul. J.Kaczyńskiej - Bankową wg poniższego wykazu:

Linia 7:

Kurs z ul. Bema o godz. 7:05 wykonywany dotychczas ul. Szkolną, kursować będzie ul. J.Kaczyńskiej - Bankową – Majówką – dalej bez zmian (z pominięciem ul. Radomskiej, Szkolnej i Oświatowej).

Linia 16:

…Majówka – Armii Krajowej – Bankowa – J.Kaczyńskiej – Radomska (z pominięciem ul. Szkolnej) – Batalionów Chłopskich „szpital” - Radomska – J.Kaczyńskiej - Bankowa - Majówka – dalej bez zmian.

Linia S:

…Majówka - Armii Krajowej – Bankowa – J.Kaczyńskiej – Radomska - SZKOLNA – zawracanie na rondzie – (obowiązuje przystanek wyłącznie po stronie szkoły) - Radomska – Batalionów Chłopskich „szpital” – Bugaj.

Pozostałe linie kursują: ul. J.Kaczyńskiej – Bankowa.

Przystanki wyłączone z ruchu:

ul. Oświatowa – nr 114, 117

ul. Szkolna – nr 250, 252, 253  

ul. Konstytucji 3-go Maja - nr 70, 71, 73, 74        

ul. Partyzantów – nr 115, 116.           

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lesz
Lesz 28.04.2022, 21:52
Tylko nikt nie podaje kiedy przejazd będzie dostępny
Artek
Artek 26.04.2022, 22:02
Jeszcze jedna ulica nie skończona a teraz rozwalone całe skrzyżowanie co za debil tym rządzi.Nie można było skończyć ulicy która prowadzi z radomskiej do starej poczty żeby miasto się nie korkowalo a jeszcze następne miejsce to przy manie rozpieprzone pachołków nastawiali jak by w g....zapałek nawbijal i wysepki slalom gigant w Starachowicach

Pozostałe