AKRO STAR na podium

  • 26.04.2022, 12:00
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
AKRO STAR na podium
W miniony weekend odbyła się II edycja Pucharu Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Skokach na Ścieżce i PMT w Olkuszu. Nasi podopieczni zdobyli dwa złote medale i brązowy. A pozostałe dwie reprezentantki uplasowała się na 4 i 12 miejscu.

Puchar Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Skokach na Ścieżce i PMT, który odbył się w dniu dzisiejszym w Olkuszu, zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców w klasie młodzieżowej w Skokach na Ścieżce, trafia do rąk...sportowców AKRO STAR.

Jest to jedna z najważniejszych imprez wraz z Mistrzostwami Polski dla młodych sportowców, dlatego jesteśmy bardzo dumni z tego, jak zaprezentowali się Nasi podopieczni. Z Naszego klubu wystartowało 5 reprezentantów w skokach na ścieżce. Łącznie w rywalizacji udział wzięły 33 najsilniejsze kluby z całej Polski - ponad 230 zawodników. 

Wśród Naszych reprezentantów wszyscy startujący poprawili swoje wyniki w porównaniu z poprzednimi startami, a udany debiut w zawodach najwyższej rangi krajowej zaliczyła Amelia Sekuła (12 msc).

Gratulujemy rodzicom i dzieciom. 👍

Miejsca zajęte przez Naszych zawodników na Pucharze Polski to:

Skoki na ścieżce, klasa młodzieżowa chłopców:

1 msc - Dawid Venter

Skoki na ścieżce, klasa młodzieżowa dziewcząt:

1 msc - Anna Kaczmarzyk

3 msc - Natalia Chmielewska

4 msc - Gabriela Długosz

12 msc - Amelia Sekuła

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe