Bezpłatna rehabilitacja dla starachowiczan po 60- tce

  • 06.05.2022, 12:03
  • Iwona Bryła
2022-05-06cus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na mieszkańców Starachowic, którzy ukończyli 60 rok życia czekają bezpłatne zabiegi rehabilitacji leczniczej poprawiającej kondycję kręgosłupa i stawów. Aby skorzystać z oferty należy się zapisać w gabinecie fizjoterapii i rehabilitacji ruchowej przychodni VITA przy ulicy Borkowskiego lub telefonicznie. Rejestracja rusza w poniedziałek 9 maja.

Akcja jest inicjatywą gminy Starachowice, która realizuje ją za pośrednictwem Centrum Usług Społecznych w ramach drugiej edycji programu „Pakiet rehabilitacyjny dla seniora”. Do wykorzystania są 194 oferty rehabilitacyjne zawierające zestawy: przeciwbólowy na kręgosłup, na stany zwyrodnieniowe stawów obwodowych, ćwiczeń ogólnokondycyjnych, pourazowy i przeciwbólowy na stawy obwodowe. Pierwszeństwo będą miały osoby, które nie korzystały z oferty w 2021 roku. Miejscem realizacji jest gabinet fizjoterapii i rehabilitacji ruchowej VITA Centrum Zdrowia przy ul. Borkowskiego 1.Zapisy na miejscu lub telefonicznie pod numerem 693 422 288 lub (41) 389-70-72 rozpoczną się 9 maja i będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 14:00.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe