Piknik na Dzień Zwycięstwa

  • 09.05.2022, 13:24
  • Iwona Bryła
2022-05-09piknik.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W minioną niedzielę 8 maja z okazji Narodowego Dnia Zwycięstwa, obchodzonego dla upamiętnienia kapitulacji hitlerowskich Niemiec i zakończenia II wojny światowej, Park Kultury w Starachowicach zorganizował tematyczne wydarzenie pod hasłem „Piknik Historyczny”.

Była to m.in. okazja do spotkania z żołnierzami 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Na stoisku, które przygotowali przed Parkiem Kultury można było zobaczyć broń, umundurowanie i inny sprzęt wojskowy oraz przymierzyć hełm czy kamizelkę kuloodporną. Do obejrzenia były też pojazdy: ciężarowy jelcz i quad. A w placówce czekała artystyczna przygoda z wojskiem: Zespół Estradowy „Wiarusy” LOK w Starachowicach dał koncert piosenek żołnierskich.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe