Rozpoczynamy sezon wydarzeń w Amfiteatrze!

  • 09.05.2022, 14:33
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Rozpoczynamy sezon wydarzeń w Amfiteatrze!
Już w najbliższy weekend Park Kultury w Starachowicach rozpoczyna sezon wydarzeń w Amfiteatrze Parku Miejskiego. 14 i 15 maja zapraszamy na dwa wyjątkowe koncerty.

1.„ Dzieci o pokój w Ukrainie” - koncert młodych ukraińskich artystów z Winnicy.

14.05.2022r. o godz. 17.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego odbędzie się koncert młodych artystów z Winnicy pt.  „Dzieci o pokój w Ukrainie”. W koncercie wystąpi zespół „Kontrabas Band” czyli młodzi ukraińscy artyści w wieku 11-14 lat, uczestnicy ukraińskiej wersji programu „Mam talent”. Na co dzień uczą się śpiewać w Studiu Wokalnym „Zoryana mriya” („Gwiezdny sen”) w Winnicy. W ich repertuarze znajdują się zarówno piosenki śpiewane w języku ojczystym, jak i covery znanych światowych wykonawców. Oprócz wokalistów na scenie pojawią się także młodzi muzycy.   

Wstęp na koncert jest darmowy. W zamian młodzi artyści liczą na datki do puszek, które wspomogą walczącą Ukrainę.

Tourne w Polsce koordynuje Miasto Kielce, które łączą z Winnicą przyjacielskie relacje od blisko 65 lat.

2. „Kilka nut i kilka wierszy” -największe polskie szlagiery i odrobina poezji

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, Centrum Usług Społecznych w Starachowicach Starachowicka Rada Seniorów oraz Park Kultury zapraszają na koncert pt. „Kilka nut i kilka wierszy”.

O godzinie 16.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego zabrzmią stare i lubiane polskie szlagiery „z tamtych lat” m.in. „Brunetki, blondynki”, „Tak bardzo się starałem”, „Będziesz moją panią”  czy „Już nigdy”, które dla starachowickiej publiczności zaśpiewają: Elżbieta Tokarska, Barbara Gałka, Patrycja Suwara, Maciej Jagiełło i Mikołaj Dyka. Solistom towarzyszyć będzie zespół Chłopcy z Parku w składzie: Krzysztof Stanik (kierownictwo artystyczne, gitara), Waldemar Dziura (gitara basowa), Piotr Mrózek (instrumenty klawiszowe) oraz Grzegorz Dziamka (perkusja). Koncert poprowadzi i ubarwi poezją Monika Kowalczyk Kogut.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe