Trzy lepsze drogi na południu miasta

  • 13.05.2022, 12:21
  • Iwona Bryła
2022-05-13ulice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już prawie są, albo niebawem będą. Dwa utwardzone odcinki dróg między ulicami Smugową i Myśliwską oraz solidna nawierzchnia na ulicy Wiejskiej i fragmencie Południowej. Mieszkańcy odetchną od kłopotów, jakie przez lata sprawiały im drogi gruntowe.

Jedno utwardzone połączenie między Smugową a Myśliwską zostało już praktycznie wykonane kosztem 400 tys. zł. Firma skończyła większość robót ponad 4 miesiące przed terminem. Drugi łącznik Smugowa – Myśliwska jest jeszcze w budowie, która kosztuje 250 tys. zł. Trwa również utwardzanie ulicy Wiejskiej wraz z odcinkiem Południowej. Ponadto budowana jest tam kanalizacja deszczowa oraz przebudowywana sieć wodociągowa. Wartość inwestycji to ponad 1 mln 600 tys. zł, a jej zakończenie ma nastąpić w ostatnich dniach maja.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe