Walczą o dopłaty do komunikacji miejskiej

  • 25.05.2022, 10:13
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2022-05-25lewkowicz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stowarzyszenie „Wrażliwi Społecznie” złożyło petycję do Sejmu RP o wprowadzenie zmian w ustawie o Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych poprzez uwzględnienie dopłat do komunikacji miejskiej dla średnich miast trącących funkcje społeczno-gospodarcze m.in. dla Starachowic, Skarżyska-Kamiennej i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Petycja starachowickiego stowarzyszenia została skierowana do sejmowej komisji ds. petycji. Lokalni działacze pismo z apelem o wparcie wymienionej inicjatywy przesłali także do parlamentarzystów ziemi świętokrzyskiej oraz prezydentów wymienionych trzech miast nad Kamienną.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe