Tak dla natury

  • 01.06.2022, 11:23
  • artykuł sponsorowany
tak-dla-natury.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wszyscy mamy wpływ na czystość powietrza. Tylko poprzez wprowadzenie wymiernych rozwiązań mamy szansę, aby ochronić naszą planetę i zapobiec jej dalszej degradacji. Do działania zachęca szeroki wachlarz inwestycji na realizację których możemy otrzymać wsparcie finansowe z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Kielcach.

Pamiętajmy, że indywidualne decyzje każdego z nas mają znaczenie dla jakości powietrza, a tym samym stanu naszego zdrowia i komfortu życia. Korzystajmy z dostępnych rozwiązań. Znaczenie ma zakup opału o odpowiednich parametrach, wymiana starego pieca czy korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Dodatkowym atutem z wprowadzenia przykładowych rozwiązań i bycia EKO są oszczędności w domowym budżecie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu informacyjno – edukacyjnego na temat z dostępnych rozwiązań: „TAK dla natury”.

artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe