Wsparcie z rządu dla starachowickiej oświaty

  • 06.06.2022, 14:17
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2022-06-06wojtyszek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Placówki oświatowe XXI wieku mają za zadanie nie tylko kształcić dzieci i młodzież ale także rozwijać talenty oraz uczyć odnajdywania się w realiach współczesnego świata i przygotować do cywilizacyjnych zmian. Aby szkoły mogły sprostać tym wymogom same muszą się rozwijać, inwestować w bazę, sprzęt i kompetentną kadrę. Pomocne w tym są fundusze przekazywane na oświatę m.in. w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych oraz programu „Laboratoria przyszłości”.

Starachowicka parlamentarzystka, poseł Agata Wojtyszek spotkała się dyrektorami szkół z terenu powiatu, które otrzymały finansowe wsparcie z budżetu państwa.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe