Znamy wyniki XV konkursu informatycznego dla uczniów podstawówek

  • 08.06.2022, 09:49
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2022-06-08zsz2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Finał XV Powiatowego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych Powiatu Starachowickiego PRZEMYSŁ 4.0. odbył się w gościnnych progach Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Patronat nad konkursem sprawował Starosta Piotr Ambroszczyk, patronat naukowy objął Rektor Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach prof. Zbigniew Koruba, natomiast patronem medialnym została Telewizja Starachowice.

Zmagania konkursowe przebiegały w dwóch etapach. Pierwszym zadaniem uczestników było przygotowanie prac multimedialnych na temat: „Przemysł 4.0 - czwarta rewolucja przemysłowa”.  Natomiast podczas drugiego etapu uczestnicy konkursu rozwiązywali test z wiedzy o technologii informatycznej.

Do konkursu zgłoszono łącznie 18 prac, były to filmy, strony internetowe oraz prezentacje multimedialne. Zdaniem komisji konkursowej autorami najlepszych z nich zostali: Lena Spadło ze Szkoły Podstawowej w Mircu, która zdobyła I miejsce, Krzysztof Migus uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Starachowicach, plasujący się na miejscu drugim oraz Lena Drożdżeńska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starachowicach. Oceniający prace przyznali także wyróżnienia, które trafiły do: Mikołaja Lisowskiego ze Szkoły Podstawowej w Gadce oraz Bartosza Zaborskiego reprezentanta Szkoły Podstawowej w Mircu.

W finałowym spotkaniu w Technikum nr 2 uczestniczyli m.in. prorektor ds. studenckich i dydaktyki Politechniki Świętokrzyskiej prof. Artur Maciąg, Wicestarosta Starachowicki Dariusz Dąbrowski, przewodniczący Komisji Zakładowej MOZ NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Starachowicach Paweł Rdzanek. Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe