Odnowiona i powiększona szkoła w Godowie

  • 08.06.2022, 09:50
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2022-06-08godow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nową halą sportową i dodatkowymi salami do zajęć lekcyjnych mogą pochwalić się uczniowie Szkoły Podstawowej w Godowie, w Gminie Pawłów. Zakończona inwestycja kosztowała ponad 3,5 mln zł i zrealizowana została dzięki funduszom unijnym przekazanym w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego oraz wsparciu z Ministerstwa Sportu.

Przedsięwzięcie mające na celu poprawę bazy dydaktycznej w Godowie obejmowało budowę hali sportowej o wymiarach 12 na 24 metry oraz pięć nowych sal lekcyjnych, w tym dwie przedszkolne, wraz z zapleczem sanitarnym. W pozyskaniu funduszy na tę inwestycję władze gminy wspierała poseł Agata Wojtyszek. W dobudowanym obiekcie wygospodarowano także pomieszczenia na zaplecze kuchenne, dzięki czemu, jak informuje dyrektor szkoły Wanda Ciepielewska, placówka będzie mogła prowadzić wydawanie posiłków dla uczniów. Dotychczas ze wzglądu na brak odpowiednich pomieszczeń było to niemożliwe.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe