Podpalacze zatrzymani

  • 09.06.2022, 12:37
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podpalacze zatrzymani
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brodach oraz Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali we wtorek dwóch mężczyzn. 26 i 35-latek podejrzani są o podpalenia budynków gospodarczych, wiat oraz drewnianych domów. Na szczęście w żadnym z tych pożarów nikt nie ucierpiał. Wczoraj sprawcy usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek policjanci z komisariatu w Brodach oraz z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej jednostki zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kilka podpaleń budynków gospodarczych, drewnianych domów i wiat na terenie pasieki pszczelej. Sprawcy działali w okresie od kwietnia do czerwca na terenie gminy Brody. Mężczyźni zostali zatrzymani w swoich miejscach zamieszkania. Łączna suma strat powstałych w wyniku podpalenia wyniosła ponad 320 000 złotych. Wczoraj 26 i 35-latek obaj mieszkańcy powiatu starachowickiego usłyszeli zarzuty dotyczące zniszczenia mienia oraz zostały wobec nich zastosowane środki w postaci dozoru, poręczenia majątkowego i zakazu opuszczania kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem, za takie czyny sprawcą może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe