Utwór autorstwa Tomasza Kordeusza zwycięzcą na opolskim festiwalu

  • 22.06.2022, 10:35
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2022-06-22kordeusz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowiczanin Tomasz Kordeusz, jest autorem tekstu do utworu wykonywanego przez Karolinę Lizer „Czysta woda”, który zwyciężył tegoroczny koncert „Premiery” o Nagrodę im. Karola Musioła organizowany w ramach 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Młoda wokalista Karolina Lizer i piosenka Czysta woda” przygotowana we współpracy z Bum Bum ORKeSTAR zdobyła podczas opolskiego koncertu główną nagrodę publiczności a także zdaniem jury okazała się najlepsza spośród 10 prezentowanych utworów.  O emocje i wrażenia zapytaliśmy współautora tego sukcesu Tomasza Kordeusza, który otrzymał nagrodę ZAiKS za najlepszy tekst. „Czysta woda” pełen radości i witalności utwór, który łączy w sobie polskie tradycje muzyczne z folkową energią i wyjątkowe ponadczasowe wartości. Wartości, które jak widać ujęły nie tylko opolskie jury ale także publiczność uczestniczącą w głosowaniu sms.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Artur
Artur 22.06.2022, 20:16
Gratulacje Tomku!

Pozostałe