Nowe struktury i nowi szefowie w PiS

  • 29.06.2022, 11:50
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Nowe struktury i nowi szefowie w PiS
Nie jednego, a troje szefów będzie miało PiS w regionie świętokrzyskim. Do dotychczas pełniącego tę funkcję Krzysztofa Lipca dołączyli parlamentarzyści: Agata Wojtyszek i Bartłomiej Dorywalski.

Pod koniec maja władze Prawa i Sprawiedliwości zdecydowały o zmianie dotychczasowego podziału struktur partyjnych w kraju. Zamiast 41 działających dotychczas okręgów, powstały 94 dostosowane swoim zakresem do okręgów senackich. Znane są już nazwiska pełnomocników okręgowych.  Dotychczasowy szef struktur świętokrzyskich PiS, po wprowadzonych zmianach, będzie kierował strukturami partyjnymi w Kielcach i powiecie kieleckim.  Poseł Agata Wojtyszek została mianowana pełnomocnikiem okręgu północnego, w powiatach: sandomierskim, opatowskim, ostrowieckim, starachowickim i skarżyskim.  Natomiast w południowej części województwa obejmującej powiaty: konecki, włoszczowski, pińczowski, kazimierski, buski, staszowski, jędrzejowski strukturami partyjnymi pokieruje poseł Bartłomiej Dorywalski. Powyższe zmiany wchodzą w życie od 1 lipca.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe