Zagraj dla Sandry

  • 05.07.2022, 09:31
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Zagraj dla Sandry

Zagraj dla Sandry w grach 1×1 z Miłoszem i Michałem Żukiem.✅⚽
Zgłoszenia przyjmujemy do 5.07.2022 wysyłając sms-a na nr.660561126 o treści (,,Gram dla Sandry " imię i nazwisko, rok urodzenia, nazwa klubu.)
Wpisowe to 50 zł płatne w dniu zawodów do puszki lub poprzez
https://zrzutka.pl/z/gramydlasandry
Po wykonaniu przelewu wklej też pod postem potwierdzenie i napisz komentarz #GramDlaSandry i udostępnij dalej.
Mecze będą rozgrywane w grupach z podziałem na kategorie wiekowe. Na zakończenie Turnieju każdy uczestnik będzie mógł zagrać w drużynie Michała lub Miłosza Żuka w grze 11x11.
Sandra urodziła się 18.11.2014 w ICZDP w Łodzi. Mama Sandry wiedziała, że córeczka urodzi się z dużym guzem , ale o braku części rączki dowiedziała się po porodzie. Sandra ma dziś 7 lat, mieszka w Starachowicach, chodzi do 1 klasy ,jest bardzo lubianą koleżanką. Dzieci chętnie jej pomagają w szkole. Założyliśmy zbiórkę bo chcemy pomóc Sandrze w zakupie protezy mioelektrycznej , proteza poprzez impulsy elektryczne powoduje ruchy palców u dłoni. To pozwoli Sandrze swobodnie chwytać, otwierać i zamykać palce. W tej chwili Sandra ma protezę kosmetyczną, świetnie sobie radzi uwielbia z nią ćwiczyć i jeździć na rowerze. Jednak ta obecna proteza nie ma ruchomych palców (tylko kciuk).
Potrzebna też jest systematyczna rehabilitacja dlatego też na turnieju będzie prowadzona zbiórka do puszki gdzie będzie można wpłacić wpisowe.
Gośćmi na turnieju będą Michał i Miłosz Żuk. Ostatnio grający w FC Barcelona oraz Girona FC.
Zapraszamy kibiców i wszystkich, którzy chcą wesprzeć naszą akcję!
Organizatorami są Szkółka Technik Piłkarskich Ba®ca w Starachowicach oraz Star Starachowice.
Gramy dla Sandry!

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe