Podziękowania za wieloletnią współpracę dla Skarbnik Miasta Starachowice Haliny Piwnik

  • 28.07.2022, 08:20
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziękowania za wieloletnią współpracę dla Skarbnik Miasta Starachowice…
Po 33 latach pracy w Urzędzie Miejskim w Starachowicach, Pani Halina Piwnik przeszła na emeryturę. Od ponad 20 lat pełniła funkcję Skarbnika Miasta Starachowice.

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę i ogromne zaangażowanie Pani Skarbnik w rozwój Starachowic.

- Przechodzi Pani na zasłużoną emeryturę a my serdecznie dziękujemy za lata bardzo dobrze wykonywanej pracy dla naszego miasta. Zawsze dbała Pani o dobrą kondycję finansową naszego samorządu. Aktywnie współpracowała z radnymi Rady Miejskiej, pracownikami urzędu i wszystkich jednostek organizacyjnych miasta. Pani podpis na dokumentach finansowych był zawsze dla mnie gwarancją, że zostały dobrze zweryfikowane. Jeszcze raz serdecznie dziękuję – podkreślał Prezydent Miasta Marek Materek.

Skarbnik6

Skarbnik 3

Podziękowania dla Pani Skarbnik, w imieniu radnych, złożył przewodniczący Rady Miejskiej Michał Walendzik.

Skarbnik 4

W kwietniu br. Halina Piwnik, Skarbnik Miasta Starachowice, złożyła wniosek w sprawie odwołania jej ze stanowiska, z dniem 27 lipca 2022 roku, na mocy porozumienia stron. Podczas wtorkowej sesji tj. 26 lipca Rada Miejska podjęła w tej sprawie stosowną uchwałę. Radni podjęli również uchwałę o powołaniu nowego Skarbnika Miasta Starachowice. Z dniem 28 lipca br. obejmie tę funkcję Pani Aneta Kozieł – dotychczasowa kierowniczka Referatu Księgowości Budżetowej.

 

Skarbnik 2

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe