Prezydent pokazywał zmiany nad Lubianką

  • 07.08.2022, 11:37
  • Iwona Bryła
2022-08-08lubianka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Starachowic Marek Materek po raz kolejny w tym roku prezentował aktualne efekty zagospodarowania obrzeży zbiornika wodnego Lubianka, wprost na miejscu inwestycji. Uczestnicy tego informacyjnego spotkania mogli się przejść po terenie budowy i zobaczyć zmiany na własne oczy.

 

Zagospodarowywanie obrzeży Lubianki trwa od marca 2021 roku. Wokół akwenu odbudowywana jest dotychczasowa i budowana nowa infrastruktura wypoczynkowa. W miarę upływu czasu przybywa obiektów i zmienia się krajobraz, a wszystko to można było obejrzeć w czasie przechadzki z udziałem m.in. prezydenta i przedstawiciela firmy wykonawczej, którzy pokazywali, wyjaśniali co jest czym i odpowiadali na pytania. Prace przy Lubiance mają się zakończyć w tym roku. Natomiast sam zbiornik wodny powinien zostać przywrócony do użytku w przyszłym roku.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe