Piękny Jubileusz Złotych Godów Pożycia Małżeńskiego

  • 10.08.2022, 21:07
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Piękny Jubileusz Złotych Godów Pożycia Małżeńskiego
Jak pisał polski poeta Konstanty Ildefons Gałczyński "Nie wys­tar­czy po­kochać, trze­ba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i prze­nieść ją przez całe życie.” I już od 50 lat tę drogę przemierza 8 par z Gminy Starachowice, które w tym roku obchodzą Jubileusz 50 - lecia Pożycia Małżeńskiego.

10 sierpnia br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starachowicach, Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek odznaczył dostojnych jubilatów medalami za długoletnie pożycie małżeńskie oraz złożył im życzenia na kolejne lata.

- Pragnę złożyć Państwu z serca płynące gratulacje i życzenia. Życzę wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności, spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych Jubileuszy – mówił podczas spotkania z dostojnymi jubilatami Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowali:

  1. Celina i Bogdan Salewicz

  2. Krystyna i Zenon Machalscy

  3. Halina i Paweł Maciąg

  4. Janina i Andrzej Staneccy

  5. Alicja i Jan Lipińscy

  6. Hanna i Jerzy Wierzbińscy

  7. Alina i Kazimierz Zawal

  8. Stanisława i Władysław Grudniewscy

Urząd Stanu Cywilnego w Starachowicach co roku organizuje uroczystości z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. Zapraszamy pary małżeńskie ze stażem małżeńskim 50-letnim, zamieszkujące na terenie Gminy Starachowice i wyrażające chęć uczestnictwa w obchodach jubileuszu złotych godów, do zgłaszania się do Urzędu Stanu Cywilnego celem złożenia wniosku.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe