Pierwszy krok w kierunku budowy sali gimnastycznej w Osinach

  • 15.09.2022, 15:57
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Pierwszy krok w kierunku budowy sali gimnastycznej w Osinach
Dobra wiadomość dla mieszkańców Osin. Ruszają prace związane z opracowaniem projektu budowy sali gimnastycznej przy szkole w Osinach.

Wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn przy kontrasygnacie skarbnik gminy Urszuli Barszcz podpisał umowę z Pracownią Projektową Kwadrat Michał Boroń z Radomska na opracowanie dokumentacji projektowej budowy sali gimnastycznej wraz z łącznikiem przy Szkole Podstawowej w Osinach.

Projektant ma przygotować dwie wersje projektu. O założeniach do nich rozmawiali podczas spotkania w terenie wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn, przewodniczący Rady Gminy Jan Zawisza oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Osinach Zofia Siwiec. Projekt ma być gotowy do końca maja 2023 roku. Koszt jego opracowania to 115 005 złotych.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe