Smaczniejsze posiłki dla przedszkolaków

  • 19.09.2022, 15:48
  • Wiktoria Adamczyk
2022-09-19pm7.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zakończył się remont kuchni w Przedszkolu Miejskim nr 7. Inwestycja wchodziła w skład dużego przedsięwzięcia pn. „Osiedle Żeromskiego – Rewitalizacja cz. II”. Projekt uzyskał najwięcej głosów w ubiegłorocznej edycji programu Budżet Obywatelski Gminy Starachowice.

Realizowany projekt cieszył się dużym wsparciem ze strony mieszkańców, uzyskując ponad 670 głosów. A nowoczesna i funkcjonalna kuchnia już jest do dyspozycji personelu placówki.

Dyrektor przedszkola podziękowała władzom miasta, a także mieszkańcom, którzy oddali swoje głosy na wymieniony projekt. Podczas modernizacji w pomieszczeniach kuchennych odświeżono ściany, wymieniono glazurę, zakupiono nowe meble oraz wyposażenie.

Podczas konferencji padło pytanie czy w związku z podwyżkami cen energii gmina przewiduje wprowadzenie nauczania zdalnego dla szkół podstawowych i przedszkoli.

Wiktoria Adamczyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe