Eko Kino na Placu Artystów w Kielcach

  • 21.09.2022, 18:29
  • Wiktoria Adamczyk
2022-09-21wfosigw.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ochrona środowiska w nowoczesnej odsłonie. Konkursy, muzyka na żywo, seans filmowy i porady eksperckie czekały na uczestników tegorocznej edycji pikniku „Eko Kino” zorganizowanego na Placu Artystów w Kielcach.

Wydarzenie promujące właściwe postawy ekologiczne zorganizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, zgromadziło wielu sympatyków czystego środowiska. W trakcie trwania imprezy można było uzyskać porady oraz zaczerpnąć wiedzy w zakresie programów ekologicznych.

Fundusz zadbał o wyjątkowe nagrody dla zwycięzców konkursów ekologicznych, były to m.in. zielone niespodzianki.

O zasadności takiej formy edukacji mówił Wicewojewoda Świętokrzyski

Podczas wydarzenia doradcy z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej objaśniali charakterystykę programów ekologicznych dla mieszkańców naszego województwa.

Posłanka Agata Wojtyszek podkreśliła jak ważna jest edukacja najmłodszych pokoleń na temat ochrony środowiska.

Dzieci poprzez udział w konkursach oraz quizach zgłębiały wiedzę z zakresu ekologii m.in. Na temat właściwej segregacji odpadów.

Wiktoria Adamczyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe