Wiceminister sportu w Starachowicach

  • 08.02.2016, 17:30 (aktualizacja 11.02.2016, 16:14)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Wiceminister sportu w Starachowicach
Wiceminister sportu Jarosław Stawiarski odwiedził Starachowice. Wizytował miejskie obiekty sportowe i spotkał się z dziennikarzami. Wizyta odbyła się na zaproszenie świętokrzyskich parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości.

 

W poniedziałek w Starachowicach na zaproszenie posła Krzysztofa Lipca gościł wiceminister sportu Jarosław Stawiarski. Odwiedził strzelnicę Świt i zadeklarował pomoc w pozyskaniu środków na modernizację tego strategicznego obiektu sportowego.

 

Poseł Krzysztof Lipiec mówił,że wiceminister jest sprzymierzeńcem działań jakie podjął wraz z prezydentem Materkiem.

 

Według informacji wiceministra sportu w Starachowicach powstanie strzelnica z prawdziwego zdarzenia, na której będzie można rozgrywać zawody wysokiej rangi

 

Wiceminister zadeklarował pomoc w realizacji tej inwestycji, która ma służyć nie tylko sportowcom, ale także zwykłym obywatelom.

 

Prezydent Marek Materek potwierdził, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem wyremontowany obiekt może zostać oddany do użytku już w 2018 roku. Koszt całej inwestycji ma wynieść około 1,7 mln złotych.

 

W planie wizyty wiceministra Stawiarskiego był także Stadion Miejski, ale ostatecznie do wizytacji piłkarskiego obiektu nie doszło. Polityk zaznaczył jednak, że zapoznał się ze wstępnymi planami i widzi szansę także na remont tego obiektu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe