Pawłów powalczy o środki na zieloną energię

  • 09.03.2017, 11:22 (aktualizacja 09.03.2017, 14:48)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Pawłów powalczy o środki na zieloną energię
Samorząd Gminy Pawłów rozpoczął przygotowania do pozyskania środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na instalacje wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii. Jest to krok w stronę mieszkańców, którzy chcieliby wzbogacić się o instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne oraz pompy ciepła.

Na II kwartał 2017 roku planowany jest nabór wniosków w ramach działania związanego z wytwarzaniem i dystrybucją energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, które jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. O środki dla mieszkańców na ten cel zamierza się ubiegać gmina Pawłów. Osoby zainteresowane mają czas na zgłoszenie do 10 marca.


 

Jak informuje wójt Pawłowa Marek Wojtas poziom dofinansowania wynosi 60% kosztów kwalifikowanych netto. W projekcie mogą brać udział osoby fizyczne posiadające prawo własności budynku mieszkalnego położonego na terenie gminy Pawłów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe