Naprawią drogi powiatowe

  • 15.03.2017, 15:54 (aktualizacja 15.03.2017, 17:18)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Naprawią drogi powiatowe
200 tys. zł na wykonanie remontów cząstkowych na drogach powiatowych planuje w tym roku przeznaczyć Zarząd Dróg Powiatowych. Jak uzasadniają drogowcy to zasługa wcześniejszych, dużych inwestycji w infrastrukturę, które sprawiły, że większość dróg jest w dobrym stanie.

Łącznie 6 oferentów zgłosiło chęć realizacji remontów cząstkowych na drogach powiatu starachowickiego. Są to firmy z Kielc, Oblęgorka i Starachowic. Prace będą wykonywane w dwóch technologiach.

 

Jak informuje dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, który zleca remonty, w tym roku prace naprawcze ominą Starachowice.

 

Ubytki w nawierzchni będą łatane natomiast we wszystkich pozostałych gminach naszego powiatu. Zdaniem dyrektora są one jednak sporadyczne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe