Finał konkursu informatycznego

  • 26.05.2017, 13:29 (aktualizacja 26.05.2017, 15:27)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Finał konkursu informatycznego
Artur Cygan z Gimnazjum nr 1 w Starachowicach został zwycięzcą XI edycji Powiatowego Konkursu Informatycznego. W turnieju wzięło udział 15 gimnazjalistów reprezentujących 6 szkół. Tematem przewodnim międzyszkolnej rywalizacji była prezentacja atrakcji naszego powiatu.

Za nami finał Powiatowego Konkursu Informatycznego, którego realizatorem od 11 lat jest Zespół Szkół Zawodowych nr 2. Młodzież szkół gimnazjalnych z terenu naszego powiatu wzięła udział dwustopniowej rywalizacji.


 

Pierwszy etap konkursu miał charakter otwarty i polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej, filmu lub strony internetowej. W drugiej części rywalizacji uczniowie zmierzyli się z testem z zakresu technologii informacyjnej.


 

W podsumowaniu konkursu wzięła udział dyrekcja szkoły, a także zaproszeni goście, którzy byli także fundatorami nagród dla zwycięzców. Wśród nich znaleźli się członek zarządu powiatu Monika Nowak i prezes Międzygminnego Związku Nauczycielstwa Polskiego Mariola Gałka. Najlepszy okazał się uczeń Gimnazjum nr 1 Artur Cygan. Drugie miejsce zajął Miłosz Olkowski także z Gimnazjum nr 1, a trzecie Katarzyna Gralec z Gimnazjum w Mircu.


 

Jak mówi dyrektor ZSZ 2 Grażyna Małecka celem konkursu jest rozwijania zainteresowań i talentów informatycznych wśród uczniów, a także prezentacja szkoły ewentualnym, przyszłym kandydatom.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe