Radni Pawłowa zlikwidowali dwie szkoły

  • 01.06.2017, 14:21 (aktualizacja 01.06.2017, 15:29)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2017-06-01pawlow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Likwidacja dwóch placówek oświatowych i ślubowanie nowego radnego to jedne z głównych punktów obrad Rady Gminy w Pawłowie. Samorządowcy podjęli także decyzję o zaciągnięciu pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości Łomno.

Obrady Rady Gminy w Pawłowie rozpoczęły się uzupełnieniem składu organu. Było to konieczne po śmierci jednego z samorządowców, który w radzie reprezentował miejscowości Chybice, Ambrożów i Wawrzeńczyce. W wyniku przeprowadzonych wyborów w skład rady wszedł Krzysztof Cieślik.

 

Krzysztof Cieslik złożył podczas sesji uroczyste ślubowanie. Nowy radny nie reprezentuje żadnego ugrupowania politycznego, ale zapowiada wsparcie pracy wójta oraz działalność na rzecz mieszkańców swojego okręgu wyborczego.

 

W dalszej części obrad samorządowcy przyjęli dwie uchwały związane z likwidacja filii szkół podstawowych w Starym Bostowie i Rzepinku. Jak informuje wójt gminy Pawłów Marek Wojtas placówki nie funkcjonowały już od września ubiegłego roku.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe