Rozbudowa szkół w Pawłowie

  • 13.06.2017, 10:33 (aktualizacja 13.06.2017, 14:43)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2017-06-13pawlow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Będzie rozbudowa szkół w gminie Pawłów. Samorząd pozyskał na ten cel środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Inwestycje do końca sierpnia przyszłego roku zostaną przeprowadzone w Pawłowie, Rzepinie i Chybicach. W planach samorządowców jest także gruntowny remont placówki oświatowej w Radkowicach.

Ponad 3 mln zł kosztować będą planowane przez gminę Pawłów inwestycje oświatowe. W ich ramach mają zostać rozbudowane zespoły szkół w Pawłowie, Rzepinie i Chybicach. Gmina Pawłów pozyskała na ten cel kwotę ponad 2,5 mln złotych. Jako pierwszy modernizowany będzie Zespół Szkół w Pawłowie.

 

Większe inwestycje będą realizowane w Chybicach i Rzepinie, gdzie Zespół Szkół zostanie powiększony o świetlicę i kuchnie z zapleczem.

 

Przebudowa Zespołu Szkół w Chybicach polegać będzie m.in.: na powiększeniu powierzchni istniejącej świetlicy i szatni.

 

W planach władz Pawłowa znajduje się także gruntowny remont szkoły w Radkowicach, który obejmuje wymianę wszystkie instalacji, podłóg, stolarki okiennej raz dachu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe