Marszałek wizytował inwestycje realizowane na terenie gminy Pawłów

  • 21.07.2017, 13:16 (aktualizacja 21.07.2017, 14:21)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2017-07-21pawlow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W gminie Pawłów gościł Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas. Razem z władzami gminy odwiedził bieżące inwestycje realizowane dzięki wsparciu samorządu województwa. Wśród głównych punktów wizyty znalazły się budowana hala w Pawłowie, przeznaczony do modernizacji zabytkowy spichlerz w Pokrzywnicy oraz modernizowana droga w Radkowicach.

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas odwiedził gminą Pawłów. Głównym celem wizyty szefa samorządu wojewódzkiego było zapoznanie się ze stanem zaawansowania inwestycji realizowanych na terenie gminy z udziałem środków unijnych, przy wsparciu z budżetu województwa oraz z funduszy Ministerstwa Sportu. Wizyta rozpoczęła się na terenie budowy hali sportowej w Pawłowie.

Adam Jarubas wizytował także warte około 3 mln zł planowane inwestycje związane z rozbudową szkół na terenie gminy Pawłów.

W planie wizyty znalazł się także przygotowywany do remontu zabytkowy spichlerz w Pokrzywnicy. Po realizacji prac ma w nim zostać zlokalizowana filia Gminnego Ośrodka Kultury.

Wizytę w gminie Pawłów marszałek zakończył na drodze gminnej Radkowice, realizowanej ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe