Zmodernizuj ogrzewanie domu

  • 12.01.2016, 14:02 (aktualizacja 21.01.2016, 21:48)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2016-01-12doplaty.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina dofinansuje zmiany systemu ogrzewania oraz zakup i montaż pompy ciepła lub kolektorów słonecznych. Z dopłat na jedno z wymienionych przedsięwzięć mogą skorzystać mieszkańcy Starachowic. Możemy zaoszczędzić do 2500 zł.

 

Starachowiczanie mogą korzystać z dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła lub kolektorów słonecznych oraz zmiany systemu ogrzewania. Promowane będą wszystkie rozwiązania proekologiczne. W szczególności likwidacja pieców lub kotłów c.o. opalanych paliwem stałym i zastąpienie ich systemami proekologicznymi opartymi na paliwie gazowym, elektrycznym, olejowym, bądź podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej.

 

 

Warunkiem ubiegania się o przyznanie dotacji jest złożenie stosownego wniosku przed przystąpieniem do zmiany systemu ogrzewania na proekologiczny lub przed montażem pompy ciepła lub kolektorów słonecznych. Po weryfikacji wniosku oraz przeprowadzeniu oględzin mających na celu stwierdzenie stanu faktycznego istniejącego przed rozpoczęciem inwestycji, następuje podpisanie umowy o udzielenie dotacji. Jej kwota w przypadku zmiany systemu ogrzewania wynosi 30% poniesionych kosztów, nie więcej niż 2.000 zł, natomiast w przypadku montażu i zakupu pompy ciepła lub kolektorów słonecznych również 30%, nie więcej niż 2500 zł.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dopst
dopst 01.09.2022, 10:45
Sięgajcie po nowoczesne sterowniki pomp, zobaczcie - https://sterownikitech.pl/ster… Zdecydowanie warto i moim zdaniem to jest najlepszy kierunek. Dopasujecie to z głową, to będzie dobrze.

Pozostałe