50 lat Szkoły Podstawowej nr 11 w Starachowicach

  • 27.11.2017, 15:38 (aktualizacja 29.11.2017, 11:36)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2017-11-27sp11ok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowickiej Szkole Podstawowej nr 11 „stuknęło” 50 lat. Świętowano to wydarzenie w licznym gronie społeczności placówki oraz gości, wśród których znaleźli się m.in. byli dyrektorzy, absolwenci oraz przedstawiciele miasta i powiatu.

Jubileusz 50-lecia istnienia obchodzi w tym roku Szkoła Podstawowa nr 11 przy ulicy Leśnej w Starachowicach. Tę wyjątkową dla placówki rocznicę świętowano na gali w siedzibie szkoły. Wśród gości znaleźli się m.in.: byli dyrektorzy Bronisław Seremak, Witold Kowalski, Elżbieta Weimann i Andrzej Matynia, obecni i dawni pedagodzy „jedenastki” oraz ci z zaprzyjaźnionych placówek, a także przedstawiciele władz, uczniowie i absolwenci oraz rodzice. Zebranych powitała dyrektor szkoły Dorota Próchnicka.

 

Przewodnicząca rady rodziców Anna Krzepkowska miała dla dyrekcji upominek.

 

Wojewoda Agata Wojtyszek przygotowała dla świętującej placówki okolicznościowy list. Odczytał go dyrektor generalny urzędu wojewódzkiego Paweł Lubieniecki.

 

Były też życzenia od świętokrzyskiego kuratora oświaty.

 

Organ prowadzący szkołę reprezentował wiceprezydent Jerzy Miśkiewicz. Do świętujących zwrócił się słowami listu podpisanego przez prezydenta Marka Materka.

 

W gronie składających życzenia znaleźli się także dyrektorzy starachowickich szkół.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe