Przedszkolaki podziękowały babciom i dziadkom

  • 24.01.2018, 12:48 (aktualizacja 24.01.2018 14:07)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-01-24dziendziadka.mp4
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Starachowicach programem artystycznym uczciły Dzień Babci i Dziadka. Były jasełka, program artystyczny w dwóch językach, wiersze i piosenki. Nie zabrakło także oczywiście życzeń.

Dzieci z wszystkich grup Przedszkola Miejskiego nr 10 im. Niezapominajki podziękowały babciom i dziadkom za opiekę, wychowanie i okazywane na co dzień serce. Z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprosili najbliższych na program artystyczny, który przygotowały specjalnie z tej okazji ze swoimi nauczycielkami. Przedszkolaki z grupy „Pszczółek” zaprezentowały po polsku i angielsku wiersze i piosenki, w których motywem przewodnim oczywiście były postacie babci i dziadka. Seniorzy mogli także obejrzeć pokazy taneczne dzieci. Ich starsi koledzy z grupy „Misie” zaprezentowali się najbliższym podczas wyjątkowo barwnych jasełek. Dziadkowie i Babcie podziwiali umiejętności wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce i grę na instrumentach. Mali artyści z zaangażowaniem wcielili się w swoje role. Na koniec przedszkolaki z obu grup obdarowały swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe