Pierwszy bal maturzystów I Liceum

  • 5.02.2018, 13:36 (aktualizacja 05.02.2018 13:46)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-02-05studniowka.mp4
Na 100 dni przed maturą na niezapomnianym balu bawili się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Studniówka odbyła się w Hotelu Europa. Tegorocznych abiturientów w tym wyjątkowym dniu odwiedzili poseł Krzysztof Lipiec wraz z małżonką oraz starosta Danuta Krępa i prezydent Marek Materek. Nie zabrakło grona pedagogicznego oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

Tradycyjny polonez w dwóch odsłonach rozpoczął bal studniówkowy uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach. W tej niepowtarzalnej imprezie bawiło się ponad 400 osób, wśród nich znalazła się grupa 182 uczniów wraz z osobami towarzyszącymi. Jeszcze przed rozpoczęciem balu uczniowie podziękowali nauczycielom za dotychczasową edukację wręczając symboliczne bukiety kwiatów. Taneczne zabawy trwały do wczesnych godzin porannych, jednak to zapewne ten najbardziej charakterystyczny, staropolski taniec młodzież zapamięta najdłużej.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe