Akcja „Kruchy lód” po raz dziewiąty

  • 6.02.2018, 14:29 (aktualizacja 06.02.2018 14:39)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-02-06kruchy.mp4
Ruszyła akcja profilaktyczna "Bezpieczne Ferie - Kruchy Lód". Organizatorami dziewiątej odsłony działania już tradycyjnie są Klub płetwonurków LOK KALMAR oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Starachowicach. W realizacji akcji uczestniczą straż miejska, policja, straż pożarna oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Szkoły Podstawowe nr 10, 2, 1 i 9 odwiedzili już organizatorzy akcji Kruchy Lód. W ramach działania przed feriami zimowymi cykl spotkań dotrze do wszystkich szkół. Akcja wzbogacona jest o pokazy sprzętu ratowniczego i nurkowego oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

W czasie spotkań popularyzowane są zasady bezpiecznego zachowania podczas zabaw zimowych, szczególnie w rejonach zamarzniętych zbiorników wodnych.

 

Podsumowaniem akcji będzie sobotni piknik pod wiatą grillową przy ul. Szkolnej obok basenu. W godzinach 10.00 – 13.00 na dzieci i młodzież czekać będą konkursy, gry i zabawy na śniegu oraz ognisko.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe